1,589
edits
m (→Other positions: This wasn't here before for some reason) |
Trig Jegman (talk | contribs) |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|Editor-in-Chief | |Editor-in-Chief | ||
|{{semi-active}} | |{{semi-active}} | ||
|- | |- | ||
|[[User:OmegaToad64|OmegaToad64]] | |[[User:OmegaToad64|OmegaToad64]] | ||
Line 54: | Line 50: | ||
|Owner | |Owner | ||
|{{semi-active}} | |{{semi-active}} | ||
|} | |} | ||
Line 84: | Line 72: | ||
|[[User:Tina|Tina]] | |[[User:Tina|Tina]] | ||
|Bureaucrat | |Bureaucrat | ||
|{{Inactive}} | |||
|- | |||
|[[User:Trig Jegman|Trig Jegman]] | |||
|Administrator | |||
|{{Inactive}} | |{{Inactive}} | ||
|} | |} |