Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About WikiBound
Disclaimers
WikiBound
Search
Talk:WikiBound/Archive 1: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Talk:WikiBound/Archive 1
(view source)
Revision as of 18:01, 19 November 2010
49 bytes added
,
19 November 2010
→Interwiki Standards
Revision as of 18:43, 18 November 2010
(
view source
)
Tacobot
(
talk
|
contribs
)
m
(Text replace - '[[zw:' to '[[zeldawiki:')
← Older edit
Revision as of 18:01, 19 November 2010
(
view source
)
Tacopill
(
talk
|
contribs
)
(
→Interwiki Standards
)
Newer edit →
Line 154:
Line 154:
! Code
! Code
| Url
| Url
|-
! acwiki
| http://animalcrossingwiki.me/wiki/
|-
|-
! bulbapedia
! bulbapedia
Tacopill
Bureaucrats
,
Interface administrators
,
Administrators
2,288
edits